Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4. év után megkapom az informa...

4. év után megkapom az informatikai szakmát?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem informatikara és most járok 12be. Lenne + egy év amit ha elvegzek akkor rendszergazda lehetek. De én más irányba akarok haladni de úgy vagyok hogy ha már ennyit szenvedtem ezzel akkor elvégzem az infó érettségit 4. Évben. Tanáraink bekevertek rajtam kívül sok osztály társamnak hogy állítólag csak az 5. Év elvégzése után kapjuk meg ezt a szakmát. Persze volt egy kettő aki ezt mondta és utána mondta hogy rosszul tudta de most megint az egyik tanár ezt hajtogatja. Most akkor már mi van mert teljesen bekeveredtem. Segítsetek ki egy osztályt ez totálisan hülyeség nem?

2017. okt. 18. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!