Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy egy csomó...

Miért van az, hogy egy csomó középiskola előtt dohányoznak a diákok? Ezt megengedik a tanárok? Nem büntetik meg őket ezért, ha meglátják?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és szeretnék jó középiskolába kerülni,ahol van némi fegyelem,pl.nem cigiznek az iskola előtt a diákok,nincs drogozás,stb.

2017. okt. 19. 08:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

"Sztem igaza van a szüleimnek abban,ha egy középiskola előtt dohányzás van,ott bent sincs órán fegyelem."


Tisztában vagy a nikotinfüggőség fogalmával? Ahol nem mehetnek ki szünetben, ott rágyújtanak sutyiban a wc-ben. Egyébként pedig gondolj bele, milyen szuper lehet olyan embereknek magyarázni, akik azt sem tudják hol vannak, mert annyira szenvednek ez elvonási tünetektől.

2017. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na ez az!Én nem szîvesen járnék olyan gimibe vagy szakgimnáziumba,ahol órán elvonási tünetek miatt szenvednek a diákok.Az biztos nem nekem való hely.
2017. okt. 19. 20:26
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válassz egy olyan gimit, ahol kiengedik a diákokat dohányozni, és ezért nem óran szenvednek a nikotinhiánytól.

(Csak megsúgom, hogy nem találsz olyan iskolát, ahol nem dohányzik a diákok egy bizonyos százaléka)

2017. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy szoba való, ahová egész napra bezárhatod magad.
2017. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem érdekel,hogy szabad időben ki cigarettázik.Csak ne a suli előtt tegyêk nyilvánosan,mert ez minősîti az iskolát.
2017. okt. 20. 08:48
 16/20 anonim válasza:
100%
Mi az, hogy minősíti az iskolát? De ha bent nem lehet akkor szted hol dohányozzanak ha nem kint? Ausztriában meg odabent is lehet csomó helyen cigizni, akkor az mit bizonyít? Neked tényleg egy szoba való, ott nem kell mást elviselni.
2017. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen.Minősîti.Az az iskola,mely előtt a diákok dohányoznak sztem olyan szabadszellemű,ahol én biztos nem érezném jól magam.Utálom a cigi füstöt.Nekünk,akik utáljuk a cigit miért kellene eltűrni a bagósok bűzölgő száját meg ruháit.Nem véletlenül találták ki,hogy már az éttermekben sem szabad dohányozni meg a vonatokon se.
2017. okt. 21. 09:57
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi példád elég rossz volt, hisz az éttermekbe és a vonatokra is felmennek az általad leírt büdös szájú és ruhájú gonosz cigisek. :)
2017. okt. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
15%
Nálunk az megy ki aki akar semmi engedély nem kell még a 18 éven aluliak is kint cigiznek a tanárokkal szünetbe.
2017. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jaj!!!A tanárokkal???
2017. okt. 22. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!