Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a budapesti...

Mi a véleményetek a budapesti Corvin Mátyás gimnáziumról? Illetve a nyek-es osztályról?

Figyelt kérdés
4.5 os atlagom van eddig es erdekelne ki mit gondol errol a sulirol tudom hogy nem egy eros gimi de nekem pont megfelelne mivel a kozelben van. Szerintetek erdemes nyek-es osztalyba menni vagy az sokkal nehezebb? Elore is koszonom a valaszokat!
2017. okt. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Corvinról nem sok jót olvastam . Ha gondolod menj oda de sztem ahhoz jó tanuló vagy nem próbálod meg a Szerb Antalt? Az is a kerületben van.
2017. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerbet is néztem voltam nyíltnapon viszont szerintem nem vagyok oda valo valahogy nekem nem szimpatikus az az iskola.
2017. okt. 25. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.S Te mit hallottál a Corvinról? Mint a közelben lakó? Azért én továbbra is azt javasolnám keress erősebb sulit is magadnak. A XVI-kerből hipp-hopp az Örsön vagy onnan meg a metró megint pár perc alatt elvisz akárhova.Kölcseyt nézd meg ott nagyon jó a nyelvoktatás.esetleg még az Apáczai-t is tudom ajánlani.
2017. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom!
2017. okt. 27. 14:52
 5/5 anonim válasza:

Én oda járok,és szerintem egy teljesen átlagos iskola,ahol tanulni kell és vannak követelmények,jó nyilván ne egy Harvardra gondolj,de úgy gondolom,hogy ez az iskola jó kiindulási pont.A Szerbnek meg bár a neve nagy,de vannak eléggé kiábrándító információim róla.

Válaszd azt,amit TE szeretnél!:)

2017. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!