Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sopronban melyik a legjobb...

Nagy-Löki Edit kérdése:

Sopronban melyik a legjobb általános iskola, alsó tagozatosnak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Az Orsolya-téri mindig nagy hírű volt,

És a Hunyadiba is sokan járatják a gyerekeiket messzebbről is...

De a kérdés inkább az hogy a te gyerekednek melyik a legjobb?

2017. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát, mi a Győri úton fogunk lakni és a körzetes iskola ha jól tudom a Deák téri iskola. Arról tudna valamit mondani? A kisfiam egy vagány,eleven gyermek,mindamellett érzékeny lelkű.Debrecenből fogunk költözni és nincs még helyismerettel se,főleg rálátásom az ottani iskolákra,tanítókra. További segítséget szívesén várom.
2017. okt. 31. 07:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy jó tanács, bár nem a kérdésedhez van köze, ezért elnézést. De ne nagyon hangoztasd, hogy Debrecenből és hamarosan. A legtöbb helyi lakosnak már nagyon elege van abból, hogy a fél ország idejön.
2017. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Deák a sok a cigis,nem éppen a legjobb hely.
2017. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
*deákba
2017. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha egyébként valóban jót szeretnél tenni a gyerekeddel, akkor ausztriai iskolába iratod (ha nem is egyből..) van pár ismerősöm, akiknek a szülei így is tettek. Eleinte (érhetően..) utálták... nagyon. De most 20-25 évesen már nem bírnak hálálkodni. Anyanyelvi szinten megtanultak németül + angolul is nagyon magas szinten.
2017. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

#3


Abból van elegük, hogy idejönnek mindenféle parasztok keletről, akik azt hiszik, hogy azért mert Ausztriában dolgoznak ők itt a császárok. Na és persze azt szeretnék hogy ezt én is elhiggyem!

Arról már nem is beszélve, hogy ez nekik csak a szállás helyük és nem az otthonuk és ez látszik is ahogy a városhoz hozzáállnak.

Csak egy adalék hogy az össze határon ki van írva az osztrák oldalon hogy: Magyar ne szemetelj!

Tisztelet a kivételnek!

2017. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Deák téri lakótelepi iskola. Nem javasolt.


Anno jelentős különbség volt egy Kellneres és egy Orsolyás között tudásban amikor gimibe mentünk.

2017. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 - Persze, tudom. Én is soproni vagyok (itt is születtem) látom, hogy mi megy és teljesen igazad van. De az a baj, hogy mind a két oldal túltolja. Az egyik "bevándorló" és "migráns"-t kiállt. Míg a másik azt hiszi, hogy ha idejön akkor 2-3 hét múlva lesz munkahelye Ausztriában. Ha meg talál és kapja a jó kis osztrák minimálbért, akkor pedig a városban eljátsza az "újájfonomvan" "újkocsimvan" féle f×××csávót.. pedig csak kint sikálja a wc-t a mekiben..
2017. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tamas Antal válasza:
Csak egy hozzaszolas a “keleti parasztra” : az a nyugati paraszt aki ilyet mer mondani a honfitarsasrol, onmagarol alkot iteletet. En Budapestrol koltoztem ide mert hianyzott a nyugi, most hasonlitsam ossze “hozzank” hany “paraszt” koltozik a jobb fizetes remenyeben akar Sopronbol is? Inkabb nem tennem mert rosszul jarnatok! Es hasonlokeppen szomorunak talalom, hogy rogton elkanyarodunk a temarol, ahelyett, hogy segitenenk a masiknak, eskuszom mar vartam mikor alakul ki a kommentelesbol a migransozas, mert lassan egy boltba se lehet anelkul venni h ne a bevandorlo lenne a hibas, hogy megszaradt a kisboltban a kenyer. PS: bocs, hogy en sem a temahoz irtam csak ezt nagyon ki kellett adnom.
2019. aug. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!