Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszamenni a régi iskolába?...

Visszamenni a régi iskolába? Ciki lenne?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk, a mostani város kb 1,5 órára van a régitől. Kényszerből itt kezdtem el suliba járni, mert nem akartam kolis lenni, ezért ez tűnt a legjobbnak. Viszont az itteni gimi gyengébb, mint a volt sulim, emellett ez négyosztályos, az előző viszont hatosztályos volt (más a tanmenet). Teljesen ki vagyok készülve, hiányzik a régi hely, a legjobb barátnőim, a tanárok, minden este/délután sírok, hányingerem van a gondolattól is, hogy be kell mennem. Gáz lenne visszamenni? Mit mondjak, ha megkérdezik, hogy miért? Nem akarok arra hivatkozni, hogy mert rosszul döntöttem és szar volt a suli...

2017. szept. 4. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ha a szüleid engedik,akkor én a helyedben simán visszamennék. Ciki vagy sem,ha ott jobban tudnál tanulni és jobban éreznéd magad,akkor ott a helyed. Szerintem nem lenne ciki,ha bevallanád,hogy egy pocsék suli volt és hiányoztak neked a barátaid,lehet még hálásak is lennének neked.
2017. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lenne gáz. Ha viszonylag messze költözöl, akkor logikus, hogy egy közelebbi iskolába fogsz járni és nem a régibe. Ha az új iskola nem jön be, az egyáltalán nem ciki, főleg ha azért nem vált be, mert gyengébb.

Szóval ha megkérdezik miért, csak mond az igazat, hogy az új suli gyengébb volt, rossz volt a közösség és neked hiányzott a régi hely, a megszokott társaság és követelmény.


Egyébként szerintem örülni fognak neked. Én nyolcosztályosba járok és 9.-ben elment egy lány egy másik suliba (a szülei erőltették, pedig ő nagyon nem akart menni, sokat sírt is emiatt) és hiányzik nekünk, ha visszajönne nagyon örülnénk. Pedig nem volt egy társaság közepe, kicsit visszahúzódó volt.

2017. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki
2017. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok ^^" Azt hiszem ennek így tényleg nincs értelme, jobb, ha visszamegyek.
2017. szept. 12. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sikerült végül elintézni? Hogyan tudtál visszamenni, ha ilyen messze van? :)
2018. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Következő félévtől (jan. 29.) megyek vissza, és kolis leszek. ^^
2018. jan. 21. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok :)
2018. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!