Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MSC-re való jelentkezés?

I.B.T. kérdése:

MSC-re való jelentkezés?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jöttem bsc-re regisztráltam a felvi.hu-ra. Viszont már nem tudom a felhasználónevemet sem, nemhogy a jelszavamat (ha nincs meg a felhasználó nem tudsz kérni új jelszót). AZ lenne a kérdésem, hogy ha beregisztrálok újra akkor azzal jelentkezhetek MSC-re? Nem baj, hogy már benne vagyok a "rendszerben"?

Olyan szakra jelentkezem ahova feltétel nélkül felvesznek. Kikértem a TO-ról a félévre lebontott leckekönyvemet, hogy látszódjon a tárgy+érdemjegy illetve az adott félév átlaga. Hátrányos helyzetű vagyok, meg van róla a papír illetve a nyelvvizsgám is be van szkennelve. Kellhet még bármilyen dokumentum amit jelentkezésnél fel kell tölteni? Ahogy utánaolvastam kell motivációs levél is, ahova megyek ott nincs sehol sem, hogy kérik, akkor gondolom nem kell.


A válaszokat köszönöm!



2017. okt. 29. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is másik fiókkal jelentkeztem MSc-re, nem volt belőle gond.

(Ügyfélkapu kelleni fog a hitelesítéshez, ha jól emlékszem. Meg persze maga a BSc-s diploma.)

2017. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hitelesítés nov. 20-ig tart, ha jól olvastam. De akkor még a záróvizsgán sem leszek túl:D A diplomát nem jan. 15-ig kell feltölteni?
2017. okt. 29. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván amit tudsz, azt most töltöd fel, amit még nem tudsz, azt majd a hiánypótlásig. Én is keresztfélévben jelentkeztem, de nem tudom az erre vonatkozó idei határidőt. Nekem a záróvizsgám a határidő előtti napon volt, aztán másnap TO-n kaptunk igazolást (ami a diploma magyar nyelvű változatának másolata volt keményborítás nélkül), ezt kellett feltölteni.
2017. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!