Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4,7-es átlaggal milyen gimnázi...

4,7-es átlaggal milyen gimnáziumokat az javasoltak inkább humán írányzatba?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 10:18
 1/2 anonim válasza:

Hol, merre?

Katolikus gimnáziumokat nem ajánlom! (oda jártam, nem írok nevet, hírnevükkel ellentétbe sok az "álszent")

Én mondjuk általános tagozatú gimnáziumba jártam, na ez kb semmire nem jó!

Pont mondtam apámnak, hogy küldött volna villamosipari szki-be vagy gépipari szki-be, mert ezek érdekeltek attól függetlenül, hogy politológia is baromira érdekelt.

Szakközép (szki.)az én időmben vagy uram bocsájts "szakgimnázium" érdekel-e?

Ugyan verhetetlen voltam történelemből, meg politológia/pszichológia tantárgyból de hiedelemmel ellentétben elég hc reál beállítottságú vagyok, (villanykarra mentem és ebbe helyezkedtem el)

Szóval kb ennyit tudtam segíteni, előbb döntsd el mi érdekel, én perpill a politológia miatt mentem abba a gimnáziumba (meg mert ezt engedték...)

2017. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat , a szakgimik nem érdekelnek mert tovább szeretnék tanulni például a jog irányába de ehez elsődlegesen egy erős gimnáziumra lenne szükségem csak az a baj , hogy nem tudom , hogy melyikre. Tudok pár erős gimit de azért félek , hogy oda nem kerülnék be. Például Szent István vagy Madách
2017. nov. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!