Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a folyamata annak hogy egy...

Mi a folyamata annak hogy egy iskolabol atjelentkezhessek egy masikba? Valaki aki jartas ebben, legyen szives leirni hogy mit kell csinalni! Kell-e lapokat toltogetni vagy telefonon is el lehet intezni. Ti hogyan csinaltatok? Surgos lenne!

Figyelt kérdés

Nem reg kezdtem el a kilencedik osztalyt es hat nem igazan tetszik a suli... mindenki azt mondja hogy te valasztottad bird ki ezt a negy evet (gimi). Eloszor ugy voltam vele, hogy csak meg kell szoknom, de aztan megse jott ossze. Nem jartam sokat, ugyanis szeptemberben egy hetig korhazban voltam es hat azota folyamatosan lebetegszem. Es amig itthon voltam elkezdtem gondolkozni, h ezt tenyleg akarom-e en. Marmint vegigszenvedni azt amit valojaban nem akartam vagy pedig atjelentkezem egy masik iskolaba. Eloszor ugy volt, hogy felevkor megyek at, de aztan anyaval beszelgettunk es a jovo evben maradtunk hogy tudjak javitani rendesen a jegyeimen.

Kerlek titeket, reszletes valaszt irjatok!



#szex #szexualitás #iskola #gimnázium #átjelentkezés #hogyancsinalad #elethalalkerdes #nemakarokevetismetelni
2017. nov. 4. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én átjelentkeztem kilencedikben 1 hét után.:D Szóval, elsőnek bementünk abba az iskolába, ahova át akartam menni (anyukámmal) és beszéltünk az igazgatóval. Ő kedves volt nagyon, és mondta, hogy átvesz. Akkor vissza kellett menni a gimimbe a bizonyítványért, kitölteni a papírokat stb. Megszüntették a tanulói viszonyomat az akkori gimivel és az újjal meg megkötötték.

Mi 1 nap alatt megoldottuk ezt és másnap már mehettem az új sulimba. Remélem érthetően fogalmaztam, korán van még nagyon.:D

2017. nov. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

1. Egyáltalán nem élethalálkérdés.

2. Mi köze ennek a szexhez?


3. "te valasztottad bird ki ezt a negy evet (gimi) ... ezt tenyleg akarom-e en. Marmint vegigszenvedni azt amit valojaban nem akartam"


Most akkor te választottad, vagy nem te akartad? Ha ezt is te választottad meg a következő sulit is, akkor miért gondolod, hogy ott jobb lesz? Lehet, hogy egyszerűen az a bajod, hogy a középiskolában többet kell tanulni, mint az általánosban. De ez kb. mindegyik középsuliban így van.


4. "hogy tudjak javitani rendesen a jegyeimen"


Nem fogsz tudni javítani, főleg akkor, ha egy csomót betegeskedsz. Emiatt nem várnék félévig. Az is lehet, hogy túl erős suli az, ahova most jársz, és akkor fontos, hogy minél előbb átkerülj egy olyanba, ahol lassabb a tempó, hogy legalább ne betegedj bele.


Ha váltani akarsz, kell keresni egy sulit, ahova átvesznek. Telefonon lehet előzetesen érdeklődni, de mindenképpen személyesen is be kell majd mennetek, aztán a többit majd mondják.

2017. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Masodik!


Egyaltalan nincs semmi koze a szexhez, csak szerettem volna, ha minel hamarabb ratalal valaki a kerdesemre es ir egy rendes valaszt.

Az mar teljesen mas teszta, hogy nekem elet-halal kerdes-e a dolog.

Tudom, hogy a kozepiskolaban sokkal tobbet kell tanulni mint altalanosban! Ezt egy hulye is tudja.

Es lehet, hogy mas szerint "te valasztottad bird ki azt a 4 evet" felfogas a normalis, de mivel fogalmam sem volt arrol, hogy milyen lesz ez az egesz, nem ismertem az osztalyt annyira, igy nem tudtam mire szamitsak. Mint mondtam, probaltam megszokni. Es szerintem az, hogy NEKEM miert lenne jobb ott, az teljesen felesleges informacio. Attol, hogy sokat betegeskedek, meg tudok tanulni es javitani. Jo par honap van meg vissza es remelem, osszeszedek annyi jegyet hogy olyan atlagom legyen, mint nyolcadikban. A ket suli kb. ugyanolyan szinten mozog, viszont az volt az a hely ahova eredetileg menni akartam.

Amugyis, valszt kertem, nem pedig velemenyt es tovabbi kerdeseket, hogy aztan meg nekem kelljen magyarazkodnom :)


Az elso kommentelonek viszont szeretnem megkoszonni az ERTELMES, nem pedig mindenbe belekoto valaszat! :)

2017. nov. 6. 23:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy az utolso par mondatod is eleg lett volna valsznak. Azert koszonom, hogy idot szantal ra :)
2017. nov. 6. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!