Melyik iskola a jobb?

Figyelt kérdés

Vörösmarty Mihály Gimnázium vagy a Kisképző?

Közösség, tanárok, oktatás?

A kisképzőben viszonylag hol van a legtöbb fiú melyik szakon? Mozgókép szakon milyen a közösség?

A vörösben médiára mennyire nehéz bejutni?



2017. nov. 4. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A Vörösmartyban a tanárok irtó jófejek (nyílván lesz olyan aki nem szimpi, de ez mindenhol van). Amellett, hogy tanítanak, írtó poénosak és segítőkészek.

Az oktatás nagyon jó, de mint mindenhol, szintén tanárfüggő.

Nagyon sok program van iskola szinten. Ha jól tudom a magyar központit kell jól megírni, ha 40 felett van, szinte biztos, hogy behívnak, mégis a szóbelin dől el minden.

Én csak hallottam, hogy mi volt, mert nem erre a tagozatra jelentkeztem, de én drámásként, nem biztos, hogy bejutottam volna.

(illetve nem tudom itt érdekel-e, de nincs túl sok fiú, szóval erősíteni kell a csapatokat)

-egy vmg-s drámás gólyal.

2017. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó köszi:D
2017. nov. 5. 12:23
 3/3 te te te ***** válasza:
kék ellentét. a vörösmarty inkább gimis oktatás téren, a kisképző meg lazább. a közösség nagyon jó, és a hangulat is. A tanárok egyéniségek. oktatás az laza
2018. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!