Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Református Gimnáziu...

Kecskeméti Református Gimnázium magyar-angol tagozatáról mi a véleményetek, tapasztalataitok? 14/L 

Figyelt kérdés
Az is érdekel milyen a társaság, tanárok, befogadóak e és lehet hogy hülyén fog hangzani de fiúk vagy lányok járnak többen?
2017. nov. 5. 16:33
 1/3 anonim válasza:
A tanárok jók a közösség kiváló és befogadó rengeteg programmal szinesítik az iskolai életet. Hát picit több a lány
2017. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elég sokat kell tanulni, de összeségében jó. Én nem angol tagozatos vagyok, de azon a tagozaton ahova én járok rengeteg órám van hülye időkben (szinte mindennap négy után tartanak az óráim) az óraadók miatt. Úgyhogy ez az egyetlen hátránya talán. De az angol tagozat jóval könnyebb. Ha van kérdésed, szívesen mesélek, írj rám. 15/L
2018. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Emelt angolon vagyok, több a lány minimálisan, tanárok aránylag jóarcok, és az órarendem is ok, mindennap 7 órám, szo 14:00kor szabadulok
2018. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!