Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME vik mernok inforol szeretn...

BME vik mernok inforol szeretnek atmenni oe-nik re. Velemenyek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Iden kezdtem bme mernok infon viszont nagyon magamra utalva erzem magam. Elmelettel nagyon gyorsan haladunk viszont gyakorlatokon csak alap feladatokat oldunk meg. Eddig minden zh megvolt viszont erzem h a jovobe el fogok verezni.


Obudairol azt olvastam hogy gyakorlatiasabb kepzest ad ezert nagyon csabit hogy inkabb ott probaljak diplomat szerezni.


A kerdesem annyi lenne hogy obudait konnyebb elvegezni? Az orak mellett tenyleg kevesebbett kell tanulni ha orakon figyelek es ertem is az anyagot?


Legfokepp a programozassal van problemam mert bme n elvarjak hogy otthon napi szinten foglalkozzak vele ez oe n maskepp van?



2017. nov. 6. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj ha csak ennyit várnak el:D


Ha még heti szinten megdobnának 10-10 órányi házival nagyobb gond lenne:D

2017. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkabb vegezz egy egy gyorstalpalo kepzest. Akkor is szakbarbar leszel, de legalabb nem 10 eves technologiat tanulsz hanem valami modernebbet.
2017. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó döntés.
2017. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Én is idén kezdtem a mérnök informatikát a BME-n, és ne érezd magad elveszettnek egy pillanatig sem, mert mindenki ugyanazokkal a problémákkal küzd mint te. Sőt, neked meg lett minden zh-d, a tankör társaim több mint fele ezt nem mondhatja el magáról, de ettől nincs még veszve semmi nekik sem. Szerintem semmiképp se hagyd itt az egyetemet amíg nem tettél meg mindent érte, és ne ess kétségbe soha, hiszen te is tudod ott az OE, ha más nem. :)
2017. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!