Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Petőfi Sándor Gimnázium vélemény?

Petőfi Sándor Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés

A budapestiről van szó.

Érdekelne pár vélemény😊

Mikyen a közösség és a fiú lány arány?😇

Ha van tapasztalatok azt szívesen várom.🙄


2017. nov. 6. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne!
2017. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem jó suli.. nincs baj a közösséggel, szinte mindenki jó fej volt akivel eddig beszélgettem más osztályokból is.

Sokkal több a lány mint a fiú.

Tanárok.. háát.. Vannak nagyon jók, de vannak kevésbé.. sajnos nem mindegyik tud tanítani közben meg nagyon sokat várnak el..

2018. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Hátha még nézed.:) Én 4 éve végeztem ott. A fiú lány arány kb egyenlő volt az osztályunkban. Nem rossz suli, bár itt is igaz, hogy aki tanul, annak kevésbé lesz nehéz gimi után az elhelyezkedés/felvételi, aki viszont nem, annak hatványozottabban nehezebb.. Én joghallgató vagyok jelenleg, és amúgy nagyon szerettem a petőfibe járni, néha még most is hiányoznak azok az idők.. Szóval ajánlom mindenkinek!
2018. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%
Most iden vagyok vegzos. Jo ha van mostani jelenlegi velemeny is itt. Nos oszinten ez az iskola gyalazat, jo tanulo szorgalmas lany vagyok es voltam mindig is de ebben az iskolaban meglepo de nem ez szamit.. a tanarokrol nem is irnek velemenyt mert azt sem erdemlik meg, ha tanulsz ha nem tanulsz egyes vagy jo esetben ha jo passzban van a tanar kettes, ide mindenkit felvesznek ezt onnan is tudom hogy en is felveteliztettem diakokat es lattam mi folyik ott.. a tanarnak megtetszett egy lany ezert felvettek a felveteli kerdes pedig csak annyi volt hozza hogy mit csinalsz szabad idodben. Meg sorolhatnam az ezzel kapcsolatos dolgokat.. eletem legrosszabb dontese volt hogy ide jelentkeztem... ahol tudott az iskola bele rugott a sajat diakjaba. Ha szeretsz cigizni akkor jo hirem van erre van egy kulon helyiseg a "padok" ahol tanarok diakok egyutt szivnak es igen ebben a helyzetben tudsz a tanarokkal jopofizni igy talan meglesz a kettes. (Hozza teszem ezt ugy mondom hogy nem dohanyzom) biblia hosszusagu szoveget tudnek irni meg de ha erdekel nezz meg mas oldalakat is gondoskodom rola hogy mindenhol kifejtsem a velemenyem. Vannak meg boven jo szaftos emlekeim, tapasztalataim is ;) Ha szereted magad NEM MÉSZ ODA!!
2020. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!