Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen, hogy motiváljam magam?

Egyetemen, hogy motiváljam magam?

Figyelt kérdés

Üdv!

Sajnos nagyon nehezen állok neki tanulni, és hamar elkalandozok. Értem az anyagot, és érdekes is, mégis ha otthon neki kellene állni tanulni, az esetek többségében nem sikerül. Emiatt persze a zh-k sem túl fényesek.

Hogy motiváljam magam, és hogyan csináljak egy olyan időbeosztást, amivel hatékonyan és eleget tudok tanulni?

Ti, hogy csináljátok?



2017. nov. 7. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én rájöttem, hogy reggel közvetlen felkelés után tudok a leginkább koncentrálni és rávenni magam a tanulásra, de ez sem van így mindig. Nincs bevett módszer, én is keresem :D /Élelmiszermérnök-hallgató
2017. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!