Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen jellemző, hogy a...

Akoos kérdése:

Egyetemen jellemző, hogy a tanár azért nem ad 5öst, mert szerinte csak az ő saját tudása lehet 5ös?

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Eddig hány tanárból hánnyal volt ilyen tapasztalatod?


Ne általánosíts!

2017. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 xD csak tudni szeretném, hogy ez jellemző-e
2017. nov. 7. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is ez a helyzet (még középiskola).

A tanár azt gondolja, hogy körülötte mindenki hülye.

2017. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ahova én járok,ott nem jellemző, korrektek.
2017. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én például Debrecen Egyetem- GTK-n vagyok, ott még nem találkoztam ilyennel, de nyiregyházi ismerőseim mondták, hogy a nyiregyi egyetem GTK-ján jellemző az ilyen.
2017. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Frenk8 válasza:
100%

Válaszom egy kissé vicces lesz. 🙂 Egykoron, a középiskolában volt egy tanárom, aki többször ezt hangoztatt: "Ötösre csak a jó Isten tudhatja. Négyesre tudja, aki a tankönyvet írta, hármasra tudja a tanár,a diákok pedig a kettesen és az egyesen osztozhatnak."

Egyébként ezt csupán egyszer-kétszer praktizálta. 😀 Viccet félre téve, az osztályzatok a diákoknak szólnak, és az alapján kell a tanárnak osztályoznia. 🙂

2017. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez jó :D
2017. nov. 13. 13:35
 8/9 anonim válasza:
91%

5-ös vagyok

A nyíregyi professzornak is hasonló a szólása-mondása: "ötösre senki se tudja, négyesre a könyv írója, hármasra tudom én, kettesre a tanársegéd, na tippeljenek, akkor önök hanyast érdemelnek?"

2017. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tényleg én írtam a tankönyvet…
2022. dec. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!