Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogyan oldjátok meg egyetem...

Ti hogyan oldjátok meg egyetem mellett a fodrászhoz, kozmetikushoz járást vagy ilyen pipere cuccokat? Nekem egyszerűen nincs rá pénzem és időm se.

Figyelt kérdés

Általában este végzem, akkor meg nem tudok nagyon elmenni. Örülök, hogy bedőlök az ágyba.

Diákmunkát ez okból ugyanúgy nem tudok. Ráadásul kisváros, nem találok csak hétvégére munkát.

Arról nem beszélve, hogy a szüleimtől se merek ilyenre pénzt kérni, nem is adnának.


2017. nov. 7. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárban dolgozok, ez elég rugalmas. Kedden és csütörtökön 4-4 órát dolgozok, aztán péntek-szombat 8 órában vagy csak pénteken 12 órázok. Így keresek annyit hogy a koli és a kaja mellett tudjak venni pipere cuccokat is. Kozmetikushoz nem járok, fodrászhoz is csak 2-3 havonta. Ha valahova nagyon el akarok menni akkor kihagyom hét közben az egyik 4 órás munkaidőt vagy pl fodrász vagy szombaton délelőtt is. Én se lakok egy nagy városban, de pénztárba gyakran keresnek diákokat. Nem a legjobb meló, de egyetem mellett jó a beosztás miatt.
2017. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!