Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem mellett mennyi időm...

Egyetem mellett mennyi időm lesz dolgozni? Nem lesz megterhelő? Megéri?

Figyelt kérdés
Első éves egyetemi hallgató vagyok a szegedi tudományegyetem, sport-és rekreációszervező szakán. Valaki aki ugyanitt tanult? Mennyire lehet melót bevállalni? Illetve mennyi az átlag kereset, akár diákmeló, akár részmunkaidő. Persze munkától is függ, de azért mégis.

2017. aug. 17. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyit kapsz a munkatol fugg. Annyi, hogy diakmunkanal csak 15% ado van, tehat jobban megerne, meg nem olyan kotott mintha elmennel heti heti 15-20 orara valahova.

Nem sertesbol, de a szakod nem hangzik tul megterhelonek, szoval szerintem probald meg, ha nagyon kell penz.

2017. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!