Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hasznos a Corvin...

Szerintetek hasznos a Corvin Mátyás Gimnáziumban a nyelvi előkészítő?

Figyelt kérdés
Esetleg aki oda járt/jár mi a véleményetek jól tanítják a nyelvet? Hasznos a nyek?

2017. nov. 11. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy rokonom járt ott a NYEKRE, sz*rt se tanult. Amúgy is gyenge suli, ha jobb helyre is be tudsz kerülni, én egyáltalán nem ajánlom.
2017. nov. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor hasznos bármelyik nem kéttannyelvű suli nyekje olyan nyelvből amit már tanultél általánosban 5 évig,ha nagyon el vagy maradva az angollal, nem tudsz alap szinten sem. Minden egyéb esetben csak időpazarlás,amit persze sokan ezerrel védenek a gyerekek közül, mert nagyon jól érzik magukat abban az egy évben, kissebb óraszám stb.
2017. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Oda jártam és abba az osztályba. Ha tudsz az adott nyelven akkor felesleges az 5 év. Nekem hasznos volt én egy szót nem tudtam előtte angolul, de a többiek semmit nem csináltak egy évig. Amúgy mindenkinek lett vagy emelt érettségije vagy felsőfokú nyelvvizsgája. Vannak nagyon nagyon jó tanárok és sajnos nagyon rosszak is. Nekem az osztályom nagyon jó volt és a mai napig összejárunk.
2017. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és szted is gyenge iskola?
2017. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most vagyok itt nyekes. Őszintén, nem akartam ide jönni, de ez sikerült. Nyelv tanulás szempontjából én angolból nem sokat fejlődtek, viszont németből és informatikából eléggé erős, én nagyon élvezem amúgy, örülök végül, hogy ide kerültem.
2018. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!