Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Csete...

Mi a véleményetek a Csete Balázs Szakgimiről? Valaki innen megy nyílt napra?

Figyelt kérdés
(én hp megyek)

2017. nov. 13. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én oda járok 9. évfolyamon!

Hogyha magát az iskolát nézem, akkor véleményem szerint jó suli. Rugalmas az órarend, a tanárok megértőek és van humoruk. Emellett segítenek is, ha kell.

Mint mondtam az első évfolyamon vagyok, így sok a hülye. De jövőre már szűrve leszünk szval valószínűleg a mostani 27 emberből már max (és ez a nagyon max) 20 fő marad. Úgyhogy kijelenthetjük, hogy az első év a vízválasztó, de utána majd könnyebb lesz.

Helyileg is előnyös. A busz megálló 2 perc séta, a Szent Imre kb. 10 perc. A hév sincs messze. Emellett sok bolt is van a közelben.

2018. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.

Én az intézmény 11/B-s egyik diákja vagyok, én személy szerint informatika szakra jelentkeztem. Amit el tudok mondani az iskoláról az az, hogy a tanárok rendesek, rendszeres iskolán kívüli rendezvényeken kirándulásokon (ide tartozik pl a gyárlátogatások) illetve határtalan ( Románia, lengyelország stb) programok részvételére van lehetőség. Igen jól érzem itt magam az idejáró tanulókkal sincs probléma, ez egy rendes iskola. Szerintem egy pár iskola még akár példát is vehetne a Csete Balázs szak gimiről.

2020. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!