Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprémi szakképzési centrum...

Veszprémi szakképzési centrum ipari szakgimnáziuma. Diákok, szülök milyen ez az iskola?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék, hogy milyen az oktatás és a diák élet az iskolában és, hogy van-e gólyatábor.

(Kérem csak az válaszoljon aki értelmes, hasznos választ tud írni.)



2017. nov. 15. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyon jó iskola és a megyében az egyik legjobb.(Persze előrébb van a Vetési,Lovassy). De nagyon megéri oda menni!Bár a környezetvédő amire nem annyira szuper de az sem rossz.A többi szak viszont kiváló.A csecsemő gondozó az amire nem tudok se rosszat se jót mondani mert nem ismerem mert elég új abban a suliban.Amikor ott voltam egész jó fejnek tűntek a diákok (persze van egy pár bunkó). S felszerelés modern és a tanárok is nagyon jók.Gólyatábor ha jól tudom van és állítólag nagyon jó.(Egyik ismerősöm is oda ment és mesélte)Egyszóval megéri oda menni!
2017. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen jo, anyam ott tanit. Eros suli, a videk lovassyjakent szoktak emlegetni az oda jarok. Aki oda megy lesz belole vmi. Jok a tanarok (kiv. nehany) Az osztalyokrol nem tudok mit irni mert nem oda jarok, de nagyon sok ismerosom ott tanul, ok szeretik.
2017. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van gólyatábor. Az idén pont az én osztályom szervezte. Szakmailag kiváló az oktatás, bár van néhány kivetnivaló, apróbb hiányosságok. A tanárok rugalmasak, alkalmazkodnak a fiatalság igényeihez. Bár van néhány befásult is, de azok hol nincsenek? Negyedik és ötödik óra között - az egy negyed órás szünet - szokott zene szólni az iskolarádióból, van sulibüfé, egy hatalmas udvar, illetve egy saját és egy bérelt tornaterem is. Tehát bizonyos szakköröket - pl. sport - is választhatsz, de emellett van lehetőség szakkör keretében nyelvtanulásra is.


Jelenleg válaszható szakok:

- Gépgyártás-technológiai technikus

- Mechatronikai technikus

- Környezetvédelmi technikus

- Vegyésztechnikus

- Műanyag-feldolgozó technikus

- Szoftverfejlesztő

- Kisgyermekgondozó


Iskolavezetők: [link]

Tanárok: [link]

Iskolatörténet: [link]

Csengetési rend: [link]

Képzések: [link]

Rendezvények: [link]

Kimenetek: [link]


Tanárokról: Az egyetemi végzettségen felül, a szakmai gyakorlatukkal hozzájárulnak a szakmai oktatás minőségének növeléséhez. Példaként hoznám László Lajos tanár urat, aki csaknem 50 évet dolgozott iskolánkban - az idén vonult nyugdíjba -, az ő tanítványai országos első helyezéseket értek el főként gépész szakmacsoport versenyeken. Az egyes tanárok kiváló munkáját, hűségét ún. Pro Schola díjjal jutalmazza a tantestület. Erről itt olvashatsz bővebben: [link]


Summa summarum: Ahogy IV. Henrik is mondta; "Párizs megér egy misét", úgy én is javasolhatom Neked, hogy; "Az Ipari megér egy misét."


HA kérdés merülne fel, akkor dobj egy üzit! :-)

2017. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Mivan Kondor nem megy a swift?
2018. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A félreértések elkerülése végett tisztáznám, hogy én nem tanár vagyok, hanem diák.


(2017-12-30 00:45)

2018. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én most oda készülök a kisgyermek gondozóra (német nyelvi előkészítő) és szerintem egy nagyon jó iskola. Azt tudom, hogy az informatika nagyon erős és még a Lovassynál is jobb.
2018. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!