Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvennenek úgy a...

Szerintetek felvennenek úgy a jogi egyetemre hogy a debreceni Fazekas Mihály gimnáziumban human spanyolon lennék?

Figyelt kérdés
A fazekasba nagy valószínűséggel felvesznek(nem izéből mondom de szinte mindenki aht mondja). A tanulmányi átlagom kitűnő és idén megszerzem a középfokú angol nyelvizsgát. Szerintetek úgy felvesznek az egyetemre ha nem töri-magyar szakon vagyok? És ha van valakinek tapasztalata ezzel a gimnáziummal az leírná nekem?
2017. nov. 15. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekel, hogy milyen szakról jöttél, az érettségi, az utolsó két év jegyei és a felvételi tárgyak érettségi eredményei fognak számítani. Én meg töri-magyar tagozatról mentem reálos szakra. A felvételinél nem érdekel senkit, hogy honnan jöttél, csak az érettségit kell nagyon odatenni.
2017. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!