Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE ÁJK-ra járó hallgatók...

ELTE ÁJK-ra járó hallgatók véleményére lennék kíváncsi mit tanácsolnátok, érdemes oda menni? Mások véleményét is szívesen fogadom.

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a jogász szak. Érdemes erre a szakra menni, mennyire nehéz? Mik a felvételi követelmények? Mindenki válaszát előre is köszönöm!

2017. nov. 15. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én idén vagyok gólya itt és az eddigi tapasztalataimat tudom csak leírni. Az tény és való hogy nem könnyű és nagyon sok az anyag, viszont hosszútávon mindenképp megéri jogász szakra menni ha valóban elkötelezettnek érzed magad jelenleg. A legnagyobb presztízsű jogi egyetem pedig az ELTE.

Ha van még valami kérdésed szívesen válaszolok amiben tudok :)

2017. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

negyedikes vagyok :D Ha gondolod írj vagy kérdezz nyugodtan.

Egyébként nem egy gyaloggalopp de ha érzel kellő affinitást, simán meg lehet csinálni, nem azt mondom hogy akkor is summa cum laude minősítést kap az ember de ja. Felvételinél a történelmet nézik illetve egy másik tantárgyadat, a kettőböl pedig valamelyiket emelt szinten kell teljesítened. A római jog a mumus, amitől mindenki retteg, de ha nem az utolsó pillanatban kezdesz el tanulni akkor meg lehet csinálni UV nélkül is :D Az ELTE valóbannagy presztisű ilyen szempontból, viszont az oktatókkal vigyázni kell. Sajnos ha pont olyat fogsz ki aki szimpátiára osztályoz gyakorlaton akkor az elég nagy szívás lesz.

2017. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!