Milyen OKJ-s tanfolyamot érdemes elvégezni? Kinek milyen ötlete van és mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

2013-tól, megszűnt sok tanfolyam és elég kicsi a lehetőség olyan szakmákra ami lánynak való.

Válaszokat előre is köszönöm :)



2015. márc. 6. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy lánynak való? Nem a középkorban élünk. Rengeteg informatikus, villamosmérnök, stb. ismerősöm nő.

Amúgy leírhattad volna, hogy mégis mi érdekel. Ugyanis nem mindegy, hogy pl. ápolónak vagy kosárfonónak tanul-e az ember.

2015. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy szakmát is mondjak: legyél ügyintéző titkár, logisztikus, eü asszisztens, ápoló, fogászati asszisztens, mérlegképes könyvelő.
2015. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először is,felsőoktatási szakképzésben gondolkodom vagy a vendéglátás és turizmus vagy a média és kommunikáció egyenlőre. Az OKJ-s képzést azért kérdeztem, hogy legyen egy B terv, ha nem jönne össze. Másodszor is én is néztem a különféle asszisztensi képzéseket, de amiket te is leírtál azok már nincsenek...
2015. márc. 14. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Dajka
2018. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!