Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek úgy a...

Szerintetek felvesznek úgy a debreceni fazekasba ha négyes vagyok matekból?

Figyelt kérdés
Spanyol kéttannyelvűre szeretnék menni de pocsék vagyok matekból! Most is úgy lesz meg a négyes ha a tanár megadja. Járok magántanárhoz is de nagyon nehezen értem meg. És ha a fazekasba jártok akkor elmondanátok hogy milyen? Tenyleg olyan sokat kell tanulni? És lehet hogy csak én nem értem de előtte tudni kell valamilyen szinten spanyolul? Vagy az előkészítő évben elég megtanulni? És tényleg van ilyen cserediák program hogy egy évre kimehetsz spanyolországba vagy ez csak amolyan pletyka?

2017. nov. 16. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól sikerül a felvételid ( 70 pont felett, és közel kitűnő vagy) bejuthatsz...de ha már kijelented, hogy pocsék vagy matekból, ne írd be a Fazekast. El fogsz vérezni...a Fazék reálos suli. Hiába nem reál tagozatra mennél, erős a matek gimiben, főleg a Fazekasban nagy az elvárás.

Ha kéttanra mennél még gázabb a dolog, mert úgy tudom a matek az egyik tárgy amit spanyolul kell tanulni...bár javítson ki valaki ha nem így van.

Más gimiben is van spanyol, még ha nem is kéttanos...kellő szorgalommal meg lehet tanulni.


Nem fazekasos vagyok, de járnak haverjaim oda.

2017. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, jól írtam:

4 tantárgyat tanulnak spanyolul: matek, földrajz, történelem, civilizáció.


[link]

2017. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem hiszem hogy oda megyek:/de azért megpróbalok javítani. Jó lenne ha sikerülne mert nagyon tetszik a suli és nagyon szeretnék oda járni. Mostantól akkor dupla annyiszpr járok magántanához hátha segít. Mégegyszer köszi!
2017. nov. 16. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen...és igen, az előkészítő évben kezdi mindenki a spanyol tanulását a nulláról. Minden kéttannyelvű tagozaton a nulláról kezdik, még ha az angol akkor is, hiába tanult valaki 8 évig angolt.
2017. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne vehetnének fel?:D

Ha Spamyol-HUMÁN-ra mész,akkor senki se fogja elvármi,hogy olyan szinten légy matekból, mint a matfizesek vagy specmatosak.

Spanyolt 0-ban fogod tanulni,felvételire asszem az országról kell pár infó.

Tanulni kell,de azért nem mindenki kitűnő,sőt.:D

2017. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó! A Fazékba általában maximális hozott ponttal érkeznek.
2017. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!