Milyen szakra menjek?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok és eddig az ELTE ÁJKra akartam menni, de idén tanulok alkalmazott közgazdaságtant és nagyon érdekes.

Nemrég voltam ELTE-n nyílt napon, és a római jogi előadás eléggé megrémített. Viszont nem tudom, hogy a matek mennyire húzós a gazdasági szakokon, illetve mennyire tanítják meg jól az anyagot az egyetemen? Nem vagyok egy matek zseni, algebrából valahol a jó es a tűrhető közé tenném a tudásomat(5-ös voltam eddig végig matekból, főleg algebrából, de mindig szenvedtem az 5-ösért, főleg geometria miatt).



2017. nov. 16. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jogot tanultam. Ha nem vagy benne kiemelkedő és nincs hátszeled, felesleges. Ma már én is mást választanék. Ha érdekel a közgáz, hajrá. Hosszabb távon úgy is csak azt tudod tanulni, ami érdekel :)
2017. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan 2-3-as matekkal elvégzik a közgázt. Nem vészes a matek, de meg is tanítanak arra amit kell tudnod matekból.
2017. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!