Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgy érzem nagyon sokat tanulta...

Úgy érzem nagyon sokat tanultam anzh-ra, mégis megbuktam?

Figyelt kérdés

Írtunk egy zh-t múlt héten,ma adták oda. Azt hittem 4-5-ös lesz,mivel 3 hetet tanultam rá. Teleírtam a lapot. A tanár nagyon szemét,90%-os bukási arámy van nála.

1-es lett a zh!!!!!:((((

Van pót zh jövő héten,de most 0 motivációm van.

Egy buta idiótának érzem magam:(((

Vélemények?:(

19L



2017. nov. 16. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól lesz 4-5-ös a ZH-d, hogy 3 hetet tanultál rá, vagy hogy teleírtad a lapot, hanem attól, hogy ha a kérdésekre a megfelelő választ adod.


Inkább az a kérdés, hogy a válaszaid megfelelőek voltak-e vagy sem.

2017. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Menjél pótra!

Egyébként ne aggódj!

Nálam is volt már ilyen hogy teleírtam a lapot és a megfelelő válaszokat írtam rá de a tanár szerint elég csak a tartalmat (ami benne szerepelt a papíromon) de hogy csak az kell! Hát kösz...

Na mindegy legyen akaraterőd mégegyszer neki menni még egy kicsit gyakorolj rá! Biztos leblokkolt az agyad ilyen is előfordúlt már nálam.

Sok sikert! :)

2017. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, mennyi ideig tanulod, hnam az, hogy érted-e és tudod-e az anyagot. Próbálj meg jobban a lényegre koncentrálni és kevesebb is elég lesz a sikerhez. Ezen meg már kár rágódni, az 1-es az 1-es, felejtsd el.
2017. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ismerős, nálunk adott tárgyból a csoport több, mint 80%a bukott, és már a to zaklatta a tanárunkat, hogy az szmsz szerint nem lehet ekkora bukási ráta, kezdjen magával valamit...


Sajnos sok egyetemi oktatónak szokása elrugaszkodott feladatokat adni zh-n, majd ha veszi a fáradtságot elmagyarázni a feladatok megoldási módját, kiderül, hogy rohadtul nem adta le a hozzá szükséges anyagot.


Annyi tanácsot tudok adni, hogy ne add fel, ès küzdj. Tudom hogy elveszi az ember motivációját, talalkoztam ennél szemetebb oktatókkal is, sajnos megtehetik. Te csak tégy meg minden tőled lehetőt, próbáld megérteni az anyag alapjait, keress angol nyelvű forrásokat, tájékozódj. Kitartás!

2017. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már tudod,hogy mire számíthatsz, hogy milyen témaköröket kell jobban átnézni; meghogy milyen rafináltak a kérdései. Amúgy én nem tudom, hát ez szívás, részvétem van csak:s
2017. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Próbálok máshogy tanulni a pótra ezerrel.

2017. nov. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!