Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utál szerintem...

Mit csináljak? Utál szerintem a biosz tanárom. Megbuktam előző félévben és most nem akarok. Tudom már egy kicsit késő de azért mégis valahogy megakarom uszni. Még nem is annyira borzalmasak a jegyei

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 09:24
 1/5 A kérdező kommentje:
2 2 2 1 1 1 1 2 jegyeim vannak. Ez biztos bukás?
2012. jún. 9. 09:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanáron múlik. Ezeknek az átlaga 1,5. Tanulni kellett volna. De mondjuk az is fontos lenne, hogy ezekből melyek a témazárók. Ha minden témazáró kettes, akkor talán lehet belőle valami elfogadhatóbb átlag. De én a tanárod helyében megbuktatnálak. Majd jövőre hátha tanulsz mikor újrajárod az évet.
2012. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A tanárom a témazárókat is egyszer számolja.

És én tanultam is mindig. De mindig megíratta velem azokat amelyiken ott sem voltam igy jöttek össze az egyesek. Hiába tanulok de tényleg akkor is 2est ad.

2012. jún. 9. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha nem vagy ott órán, azt be kell pótolni. Jóhogy számon kéri azt is, az is a tanévi követelmények közé tartozik. Aki pedig nem pótolja be, vessen magára.


És igencsak borzalmasak a jegyeid. Simán bukta lehet. És talán nem az utolsó héten kéne elgondolkodni, hogy most mi lesz. Beszélj a tanárral, hogy javíthatsz-e, bár már eléggé kevés az időd és talán fel is kéne készülni rá. Arra is gondolj, hogy a héten már osztályozó konferencia van sok helyen.

2012. jún. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kevés az időm. Megkérdztetm hoyg javíthatok és azt mondta hoyg igen, de tanuljam meg a tankönyvből a leckét és meg is tanultam a felmérőben meg mindent leírtam ami a tankönyvben volt sé mégis 2 adott rá.

És most is készülök rá. Én mindig is készültem rá de aakor sem adott jó jegyet.

2012. jún. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!