Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki szociológián tanul (elsőso...

Aki szociológián tanul (elsősorban Károlin, de más vélemény is jól jön) mennyi pszichológiát tanul? (Tudom, hogy más a két szak, kérdésem nem erre irányul). Elsősorban pszichológia érdekel de abból csak fizetős indul levelezőn. Ezért kérdezem.

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég sok van, de az az érdeklődésnél többet nem segít neked.

Én hasonló megfontolásból kötöttem ki anno szociálpedagógián, rengeteg pszichológiát tanultunk és imádtam, de pl. egy pszichológia mesterszakra vagy ilyen irányú továbbtanulásra ez kevés. :)

Szóval csak akkor csináld így, ha amúgy érdekel a szociológia is, meg azok a munkakörök, ahol el lehet vele helyezkedni.

2017. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!