Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a legnehezebb és a...

Melyek a legnehezebb és a legkönnyebb egyetemi szakok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Az orvosi az egyik legnehezebb. Könnyűnek meg kinek mi... van akinek nehéz egy bölcsész szak mert nem tud elolvasni 2000 oldalt (unja) van akinek meg egy fizika is könnyű mert érdekli
2017. nov. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az egész személyfüggő.

Sok olyan matek szakos ismerősöm van, akik jogon meghalnának, mert egyszerűen nem megy nekik a humán terület,(magolás, értelmezgetések, stb. stb.)

Azonban sok olyan ember van, aki programtervezőn vagy matek szakon nem lenne soha.


Orvosi inkább hosszú, a nehézsége szintúgy abban mérhető, hogy kinek mi..

Számomra teljesíthető, azonban egy villamosmérnöki szakon biztosan elvéreznék, mert az nem érdekel és nem hiszem, hogy megtudnám tanulni.

2017. nov. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A legnehezebb szubjektiv. Az előzővel ellentétben én viszem a villamosmernokit de egy jogon meghalnek mert az meg engem nem erdekel. Ugyanakkor a legkönnyebbek általában a könnyen emészthető, emberszerű szakok ahol elsőre fellehet fogni az anyagot és nem kell sokat tanulni pl turizmus vendéglátás.
2017. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez valóban emberfüggő. Én jogot tanulok, nekem egy matekos-fizikás-kémiás szak lenne nehéz. :) Ott szerintem ki is buknék.
2017. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
En matek szakon vagyok,humant nehet lenne tanulnom,es unnam is.
2017. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Na ezt jol leirtam :D

Szoval en matek szakon vagyok.

Human szakot viszont nem birnek,nekem nehez lenne .

2017. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%

Nyilván az orvosi a legnehezebb, mert az 12 félév :D

De nem hinném, hogy nehezebb lenne, mint egy fizikus BSc + MSc kombó (11 félév talán együtt).

Amúgy tényleg érdeklődési körtől, személyiségtől is függ, kinek mi megy.

2017. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%

Van 1-2 "büfé szak", ahol kb csak jelen kell lenni vagy még az sem, de az pont annyi is ér, valószínű soha semmire nem mész vele, akkor meg minek csinálni, a mekibe már az érettségi sem kell.

Onnantól kezdve, hogy melyik milyen nehéz az meg már egyén függő. Tanuld azt amit szeretnél, az fog legkönnyebben menni és ha 1-2 év tán rájössz, hogy nem az a nyerő, ne félj váltani.

2017. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!