Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A MOME animációs szakán...

Arnikaa99 kérdése:

A MOME animációs szakán milyen a gyakorlati vizsga?

Figyelt kérdés
Szóval egy kicsivel több mint egy éve jött az ötlet, hogy mégis mivel szeretnék foglalkozni. Animálni akarok, mert kreativitást és sok időt igényel ami azon kevés dolgok közé tartozik amik lekötnek engem, emellett nagyon tetszik mind munka mind pedig hobbi terén, de én ezzel szeretnék foglalkozni. Államilag támogatott animációs szakra mennék, ahova nem kellenek érettségi pontszámok hanem a 3 fordulóból álló saját gyakorlati felvételin kell megfelelni. Na nekem igazából nincs tapasztalatom az animációval kapcsolatban, mivel nem sok középiskola foglalkozik ilyenekkel, legfeljebb művészeti irányú szakokat indítanak. Engem kifejezetten a 3d-s animáció érdekel ami merőben eltér a 2 dimenzióssal amihez nem elég a minimális rajztudás. Tudok rajzolni de sosem tanultam tanárnál vagy iskolai kereteken belül magas szinten. Arra lennék kíváncsi, hogy ezen a bizonyos gyakorlati vizsgán kb. mire lehet számítani? Esélyem sincs más jelentkezőkkel szemben, vagy teljesen fair gyakorlati vizsga van, ahol a jelentkezők egyenlő esélyekkel indulnak. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 24. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos MOME-n nem sok esélyed van rajztudás nélkül, oda csak Picasso-kat vesznek fel... Esetleg gondold át a METU-t, ott szimplán 3D-s tudással is van esélyed bekerülni, de sajnos nincs állami támogatás (erre a Diákhitel 2 lehet egy megoldás, nagyon kedvező és 100%-ban fedezi a tandíjt).
2017. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!