Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ! FONTOS! Hány tantárgybol...

! FONTOS! Hány tantárgybol lehet megbukni ugy hogy utána mehess pótvizsgára?

Figyelt kérdés
régebben ugyvolt hogy 3 bol buksz akkor még mehetsz pótvizsgára. de halottam hogy most már akármenyiböl megbukhatsz akkor is elmehetsz pótvizsgára. 10. es vagyok kérlek gyorsan válaszoljatok
2010. jún. 1. 12:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kérlek adjatok gyors választ
2010. jún. 1. 12:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyiből megbukhatsz, de felejtsd el hogy át is mész az összes tantárgyból, mert az lehetetlen. Régen azért volt 3, mert a gyerek többet képtelen nyáron megtanulni.
2010. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem, ha 3-ból többnél buksz, akkor nem mehetsz pótvizsgára. Aki ennél többől bukik nem is érdemli meg, hogy ne ismételjen évet.
2010. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

elmondom hogy mi történt.

autós balesetem volt és ezért az utolsó fél évet kihagytam a 10. évből. és 1 hónapom maradt megtanulni a fél éves anyagot minden tantárgybol. és úgy érzem hogy 4 böl megfgok bukni az osztályozó vizsgán. nem azért bukok mert nem tanultam hanem mert nemvolt rá lehetőségem. és ezért kérdezem és ezért fontos nekem mert ha 3 után is lehet pótvizsgázni akkor garantáltam átmegyek 11 edikbe.

2010. jún. 1. 13:01
 5/12 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza. tavaly már bármennyiből bukhattál mehettél pótvizsgára... o.társam 5ből pótvizsgázott... SOK SIKERT! :)
2010. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:) rem igazatok van
2010. jún. 1. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, most már valóban nincs felső határ, akármennyi tárgyból mehetsz pótvizsgázni. Viszont mifelénk úgy szokás, hogy ha 2-nél több tárgyból buksz, akkor már kérvényezni kell, hogy pótvizsgázhass (pont azért, hogy a tanárok megkímélhessék magukat a nyilvánvalóan értelmetlenül pótvizsgázóktól azzal, hogy előre elutasítják őket). Hogy ez csak itt szokás-e vagy általános előírás, nem tudom, ezt az iskola titkárságán tudják.
2010. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valóban így van. Már akármennyiből tantárgyból meglehet bukni és lehet pótvizsgázni. Az előző hozzászólónak valóban igaza van kérvényezni kell ha a gyerek 2-nél több tantárgyból megbukott. A szülőnek alá kell írni egy papírt amiben az áll hogy felfogja készíteni a gyereket a pótvizsgára és csak akkor mehet pótvizsgázni. A mi osztályunk 1 negyede megbukott és nem 1-2 tantárgyból hanem 3-8 tantárgyból.
2010. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
2,ha 3,akkor kötelező évismétlés.
2010. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon megoszlanak a vélemények.... valami pontosat linkel ahol le van írva nem tutdok?
2010. jún. 1. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!