Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik tantárgyból a legkönnye...

Melyik tantárgyból a legkönnyebb érettségizni 6. tárgyként?

Figyelt kérdés

Valami olyat keresek, ami a lehető legkevesebb ráfordított energiával a legjobb eredményt biztosítja, mert külföldön szeretnék tanulni és néhány kinézett egyetemen 6 tantárgyból kérnek érettségit és csak arra kéne, hogy ez meglegyen.

Eddig azt hallottam, hogy az ének, rajz és vizuális kultúra, föci és a torna a legkönnyebb, én az ének felé hajlok, mert 5 évig jártam fuvolára, de rajzban is elég jó voltam, úgyhogy sokat segítene, ha tudnátok tapasztalatot írni.

Előre is köszi:)

(nem tudom, hogy mennyire számít, de a 3 alap mellé emelt angolt meg emelt bioszt fogok csinálni)


2011. okt. 15. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a legkönnyebb, amelyiket a legjobban megtanulod. Beleértve azt is, ha tudsz valamit, amit nem az iskolában tanultál. Ne becsüld el egyiket se! Tornából nem lehet érettségizni, a testnevelés meg egyáltalán nem olyan, hogy odamész és kész, én már végignéztem néhányat.

Nézd meg a követelményeket az oh.gov.hu-n (közoktatás, érettségi, kapcsolódó jogszabály rovat).

2011. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
tesi
2011. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Melyik lett?

A föci is jó szerintem

2016. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Vagy társadalomismeret
2016. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Etika.
2019. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!