Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bp vagy Szeged? (Egyetemválasz...

Bp vagy Szeged? (Egyetemválasztás)

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de Budapest nem egyetem, hanem város, ahol van sok egyetem. Mégis melyikről van szó? Milyen szakra akarsz egyáltalán menni? Vagy most a városokról mondjuk véleményt?
2017. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan képzésre szeretnék menni, ami mindkét helyen van, tehát a két város érdekelne...
2017. nov. 24. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

jogi, természettudomány, orvosi, bölcsész, egészségügyi, fogorvosi, gazdaságtudomány, gyógyszerészet, mérnöki, zene, tanárképző


ezek biztos hogy mindkét helyen vannak


én személy szerint Szegedre szeretnék menni az ÁOK-ra

2017. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szeged hangulatosabb meg szebb sztem.
2017. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én egyébként jogi képzések iránt érdeklődöm :)
2017. nov. 24. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem Szeged, de én elfogult vagyok, mert Pestről szabályosan menekültem oda. :D
2017. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Szegedet mondom, de szintén elfogult vagyok. Budapesten elvész az egyetemi lét esszenciája (hiszen nem csak egyetemi közeg van ott jelen). Szegeden ez sokkal jobban dominál, elég jól koncentrálódik az egyetemi hangulat és életérzés.
2017. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%
Budapestiként szintén Szegedet javaslom.
2017. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nálam is Szeged lesz a nyerő szerintem

2017. nov. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!