Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A matematika mint tudomanyag...

A matematika mint tudomanyag komplikaltabb mint pl az idegen nyelvek ismerete? Nehezebb elsajatitani?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy az idegen nyelvek ismerete az egyik legkomplexebb tudomanyag, de nekem szemelyesen nem igy tunik, erdekel masok velemegye...

2017. nov. 28. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez emberfüggő. Én elsírtam magam örömömben, mikor megtudtam, hogy meglett a kettes matek érettségin, ellenben nyelveket könnyen és hatékonyan tanulok, mert rááll az agyam. Ismerek olyat, aki pont fordítva van vele.
2017. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Embertől és hozzáállástól függ.
2017. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Hasonlóan komplikált, és itt idegen nyelv alatt nem a nájsztumítjú konyhanyelvet kell érteni, hanem például Chomsky elméleteit (és az mondjuk még "könnyű" is).
2017. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A nyelvtanulásból hogy kanyarodtál át az elméleti lingvisztikába? Az elsőre vonatkozott a kérdés. Nem fog attól valaki jobban beszélni egy nyelvet, hogy Chomsky elméleteit olvassa.
2017. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem egy idegen nyelvet nehezebb megtanulni mint a matekot. A metekkel a legtöbb embernek az a problémája hogy a legalapvettöb dolgokkal sincs tisztában és ugy probál bonyolultabb dolgokat megtanulni.
2017. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!