Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud segiteni szegedi...

Valaki tud segiteni szegedi gimnazium ugyekben?

Figyelt kérdés

Olyan szerencsesek kozott lehetek akik felveteli elott koltoznek nem kis tavolsagra es amilyen gimnaziumokat neztem pesten el is felejthetem ugyanis szegedrol necces lenne budapestre bejarni minden egyes hetkoznap. Szegedet egyaltalan nem ismerem.Tehat az a kerdesem hogy melyik szegedi iskolakat tudnatok nekem ajanlani? Atlagom 3,77(de meg igyekszem javitani amennyit csak lehet ebben az egy honapban)

Tegyuk fel hogy a felveteli sikerul 30-70 pont kozott. Az ilyen fobb tantargyakbol nem mindbol vagyok a legjobb

Angol:5

Matek:2

Magyar:4

Nyelvtan:5

Tori: 3-4 kozott

Mindenkepp gimnaziumba szeretnek menni mert meg gozom sincs mivel szeretnek foglalkozni a jovoben, de szakkozep/szakgimnaziumot is nyugodtan irjatol majd megnezem oket:)



2017. nov. 28. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahova tuti ne menj ilyen átlaggal, mert csak szenvedni fogsz: Radnóti, Ságvári.


Gondolom kettes matekkal inkább humán tagozatra mennél. A Tömörkényt és Deákot nézegesd szerintem.

2017. nov. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. nov. 29. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!