Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek érettségi egyedül...

Matek érettségi egyedül sikerülhet?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem matekból és sajnos kettes lett akkor még úgy nem érdekelt semmi és most jöttem rá arra szeretnék informatikai szakra menni egyetemen.

Egyedül itthon feltudnék készülni középfokú érettségire saját szorgalomból a 2018 as tavaszi érettségire és elérjek 90%ot?

Tudnátok küldeni olyan weboldalakat amiből feltudnék készülni rá?


2017. nov. 29. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon komoly elhatározás lehet. :))


Ha csak az számít, hogy legyen meg a 90%+

akkor elég megoldani az előző évek feladatsorát végig, többször is.

Ami nem megy, ahhoz inkább könyveket ajánlanék/videókat, de ez is csak témakörökhöz.


Felesleges mindent az elejéről, alaposan ha csak a % fontos.

2017. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fel kell kötnöd a gatyádat, az biztos. A legjobb oldal a studium generale. Témakörönként összevannak szedve az elmúlt évek érettségiei. Én emeltre készülök. A legjobb és leghasznosabb, amit tehetsz, ha előző érettségiket írsz. Aztán később időre is. Sok gyakorlatot szerzel így!
2017. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!