Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez nem kicseszés?

Szerintetek ez nem kicseszés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 12 éves vagyok,hetedikes.

Bioszból eddig CSAK ÖTÖSÖM van. Múlt órán az volt a feladat,hogy le kellett írni mindent,amit arra az órára megtanultunk. Nagyon sokat tanultam,két oldalt teleírtam. Minden egyes órára baromi sokat készülök,ahogy a maira is.

Múlt hét szerdán helyesírási versenyen voltam, ezért az utolsó óráról ( bioszról ) elkért az osztályfőnököm. Még aznap elkértem a leckét az egyik oszt. társamtól, be is pótoltam, megtanultam, csak épp a házit nem küldték át. ( több embert is kérdeztem )

Mint ma kiderült, arra az órára ki kellett jegyzetelni a császárpingvint, én ugyebár ezt nem csináltam meg,ezért kaptam egy egyest.

Óra után odamentem a tanárhoz, elmondtam neki hogy mi volt , ő pedig mosolyogva , röhögve azt mondta hogy tudja.

Szerintem is baromi vicces,hogy emiatt négyes leszek bioszból ( nem az a baj, hogy 4-es leszek,hanem hogy emiatt.. ) :D

A szüleim mellesleg nem haragszanak,ők azt mondták szarjam le az egészet. Nekem viszont rosszul esett hogy megmondjam az őszintét...


2017. nov. 30. 13:53
 1/3 anonim válasza:
Igen,kicseszés. Biztis nem vagy neki szimpatikus.
2017. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kit erdekel? Ne legyel mar ennyire erzekeny. Nem ezen fog mulni a kozepiskolai felvetelid (foleg, hogy egy egyest 7 darab otossel fel lehet huzni 4.5-re)
2017. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fordulj az osztályfőnöködhöz, és a magyartanárhoz rendezzék el a kollégával a problémát. Ha ez sem segít, tovább lehet menni az igazgatóhoz. Az iskola érdekében, egy verseny miatt hiányoztál az óráról, nehogy már emiatt hátrány érjen. A szüleidtől nagyon rendes, hogy nem mérgelődtek veled, de ha ki akarsz állni az igazadért, jó lenne, ha ők is támogatnának.

Az élet nem igazságos, de nem kell szó nélkül hagynunk, ha méltánytalanság ér minket.

2017. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!