Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb. napi hány órája van egy...

Kb. napi hány órája van egy orvos tanhallgatónak az egyetemen?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Orvostan hallgatónak. Attól függ hányadéves és milyen fakultációt vesz fel. És naponta erősen eltérő lehet.
2017. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
90%
@1: Valójában helyesen "orvostanhallgatónak" :)
2017. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy reggel 8-tól este negyed 7-ig vagyok az egyetemen (rövid szünetekkel) és olyan is, hogy csak egy másfél órás gyakorlatom van.
2017. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem átlagosan (ha 45 perces órát veszünk 1-nek) 30-36 órám volt hetente. Persze erősen függ az évfolyamtól, na meg attól, hogy az ember hány kreditet vesz fel.
2017. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Leginkább attól függ hányadéves vagy, és hogy mennyi kötvált és szabvált veszel fel. Meg gondolom egyetemfüggő is kicsit, plusz az órarenden is elég sok múlik... Nekem pl. heti 2 napom halál (reggel 8-tól este 6/8-ig végig, 15-30 perces szünetekkel), a másik 3 viszont egyáltalán nem vészes (napi 1-3 óra).

Meg hát attól is függ ugye, hogy mennyire jársz be. :D

2017. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, valóban illene tudnom, hogy "orvostanhallgató" egybe írjuk! :)

Megnyugtató,hogy lesznek "lazább" napok is és nem kell majd mindennap 6-7órákat bent lenni.

2017. dec. 2. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!