Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék több infót szerezni...

Szeretnék több infót szerezni az alábbi budapesti sulikról: Szent László Gimn. , Leövey Klára Gimn. , Kossuth Lajos Gimn. , Nagy László Gimn. , Szent István Közgazdasági Szakgimn. Tudnátok róluk véleményeket mondani? A többi lent👇

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ezt egy kicsit hosszadalmasan fogalmazom, mivel nem mindegy, hogy melyik tagozatról lenne szó.

A Szent László(X.ker) az "álom" sulim.. Ott a Magyar- Olasz két tanítási nyelvűt, az Emelt szintű természettudományit és az Emelt szintű tömegkommunikációt jelölném meg..a Leövey( IX.ker) is nagyon szimpatikus. Ott az Angol nyelvi előkészítőt,a haladó Angolt,a Médiát és a Drámát nézegettem. A Kossuthban(XX.ker) a haladó Angolt és a kezdő Angolt szeretném megjelölni. A Nagy Lászlóba(XX.ker) szintén a Nyekes Angol és még mellé az általános tantervű képzésről érdeklődnék.. A Szent István Közgazdaságiban(IX.ker) újra a Nyekes Angolt és a Közgazdasági ágazat-angol nyelvet nézegettem.( persze néztem gyengébb sulikat is, ha esetleg nem sikerülne a központi,és ha hasonló "baleset" történne) A sulikkal kapcsolatban 1.sorban az lenne a kérdésem, hogy hova hány (minimum) ponttal hívnak be szóbelizni..(persze mindent megpróbálok majd beleadni) Szeretnék véleményt kérni a tagozatokról, a sulikról, a diákokról, akik oda járnak, milyen átlaggal vennének fel? Persze minden jöhet, ami ezekkel a sulikkal kapcsolatos.



#Szent László #Kossuth #Leövey #Nagy László #Szent István Közgazdasági
2017. dec. 2. 21:39
 1/2 Kukucsa ***** válasza:

Szia!

Én a Szent Lászlóba járok nénet szakra. A tanárok rendesek, bár az osztályfőnőkömmel eléggé megszívtam. A suli jó nekem nagyon tetszik. Mit szeretnél tudni a suliról:)

2017. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A Szent László véleményem szerint kemény,de ott a legjobb a felsoroltak között az oktatás színvonala. Ha Szent Lászlón, és Löveyn gondolgozol, a helyedben elfelejteném a nagy Lacit, a közelébe sem ér a többinek. Sok szerencsét a felvételihez!
2018. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!