Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mondják az emberek hogy...

Miért mondják az emberek hogy a középiskola szívás? 16/f

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a szakközépet, kb minden ismerősöm azt mondja hogy a középsuli szívás, csak csesztetni fognak.

Más sulikban tényleg ennyire csesztetik egymást a diákok?

Nálunk nem csak az osztály, de az évfolyamtársakkal is jóban vagyunk, pár felsőbb osztályba járókkal is. Senki nem csesztet azért mert újoncok vagyunk. Tényleg olyan könnyen sikerült barátokat szerezni, hatalmas partiarc kb mindenki. Nagyon jó bulikba szoknak meghívni, már rendeztünk mi is bulit. Általános után megváltás ez a suli, ott mindenki ilyen depizős hagyjál békén utállak típus volt.



2017. dec. 3. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ milyen suliba mész, gimnázium, vagy szakmunkás képző, gimnáziumba nyilván normálisabb értelmesebb emberek lesznek, mint egy szakiskolába, ahol mindenféle legalja kötekedős agyhalott van, tisztelet a kivételnek, de mind a kettőben vannak értelmesebbek meg trógerek egyaránt.
2017. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Farkas Dávid 1996 ***** válasza:
100%

Sokan azért mondják ezt mert rossz tapasztalatuk volt vagy rosszat hallottak erről.Valahol tényleg olyanok a tanárok vagy a diákok,hogy szívás van,de szerintem a legtöbb helyen normálisak a diákok,tanárok.Az,hogy van pár olyan ember,akinek nem vagy szimpatikus vagy a másikat piszkálja ebben leli örömét ezt ne vedd magadra olyan sok szinte 1-2-3 mindenhol van vagy nagyobb hangú azon viszont ne lepődj meg.

Ugyanúgy lehet olyan tanár is,aki 1-2 aki ilyen,de szerintem a többség(tanár,diákok)jófejek,akkor jól fogod magad érezni,aki meg szórakozik azzal ne foglalkozz,és ő is békén hagy ha látja hogy nem veszed a lapot.

2017. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!