Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnatok segiteni nekem a...

Tudnatok segiteni nekem a Debreceni Egyetem Orvostudományi Karaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem az elso evemet ott és mar elkezdtem jegyzeteket, konyveket gyujteni, amelyek hasznosak lehetnek az evek soran. A semmelweis egyetemnek van a sotepedia oldala illetve mas iskolaknak is, ahol leirasok vannak a tantargyakrol, illetve jegyzeteket is lehet talalni. Eddig nem talaltam a Debreceni Egyetem oldalan hasonlot. Tudnatok segiteni, hogy egyaltalan letezik e ilyen oldal vagy sem, illetve ha igen akkor mi a cim? Elore is koszonom a valaszokat!:)

2017. dec. 4. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudod hogy fel fognak venni? Persze nem baj ha magabiztos vagy, csak azért ezt így kijelenteni..hacsak nincs már most tuti 480 pontod, akkor én ezt így nem mondanám.


Nincs ilyen oldal amúgy, elearningon van fent néhány jegyzet meg egy-két órai anyag.

2017. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem, hogy mered már decemberben ilyen magabiztosan kijelenteni, hogy akkor szeptembertől kezdesz a DOTE-n, de jól van, legyen. :D


A Sotepedián található ajánlások megfelelőek minden egyetemre.

Amire mindenféleképpen szükséged lesz elsőéves egyetemistaként, az egy komolyabb atlasz (pl. Sobotta, Yokochi), Funkcionális anatómia, Szövettan, minden másból megteszik a jegyzetek.

Viszont ezek a könyvek nem egy-két forintba kerülnek, szerintem felesleges ilyen költségekbe verned magad, amíg nem tudod tényleg biztosan, hogy felvesznek, de ahogy gondolod. Megértem a lelkesedésedet, én is voltam a helyedben, de szerintem várj még, és egyelőre koncentrálj inkább az érettségire.

2017. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bar nagyon aranyos hogy igy aggodtok kedves valaszolok, hogy en esetleg alomban ringatom magam, szeretnelek megnyugtatni titeket hogy 460 pontom van es igen, fel fognak venni, ugyanis csusztam egy evet szandekosan meg kielott belekezdenek a tanulmanyaimba ott. Mindenesetre a valaszokat koszonomxl xdd
2017. dec. 5. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!