Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Encs Váci M. G. vagy Szerencs...

Encs Váci M. G. vagy Szerencs Bocskai I. G?

Figyelt kérdés

Itt állok a továbbtanulás küszöbén és lassan döntenem kéne hogy hova menjek tovább. Igazából e kettő iskola közül nem tudok választani szóval más tippeket nem is kérnék. Angol szakra szeretnék menni mindenképp az se zavarna ha 5 éves(Váci). Szerencsre 6-7 barátom szeretne menni de ezek közül angolra csak 1-2. Encsre vagy egyedül mennék vagy maximum a legjobb barátnőm jönne még oda de ő is a fentemlített sulik közt vacilál. Igazából az se tartana annyira vissza ha csak egyedül mennék Encsre ha tudnám hogy biztos hogy jó suli mellett döntöttem de jobban szeretném ha legalább az egyik barátnőm velem jönne de nem akarom győzködni mert nem akarom befolyásolni. Ti melyik sulit ajánlanátok?

Előre is köszönök szépen minden választ :)



2017. dec. 6. 19:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném,ugyanis egyre közelebb van a leadási határidő én meg még mindig nem tudtam dönteni :/
2017. dec. 11. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!