Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ! Milyenek ezek az iskolák?...

! Milyenek ezek az iskolák? Elsőnek a Radnótit jelölném meg.

Figyelt kérdés

-Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

-Európa 2000 középiskola

-Berzeviczy Gergely közgazdasági

-Kőrösi Csoma Baptista Kéttannyelvű



2017. dec. 11. 15:26
 1/6 anonim válasza:
Szia! Az Europaba jarok media szakra. Tandijas suli, most nekunk 35.000.-Ft kell fizetni, nemtudom pontosan h emelkedni fog-e a tandij. Jo suli, szemely szerint nem szeretem az osztalyom. A tanarok nagyon jok, foleg a magyar tanarukat. 6 kulon angol csoport van, es matekbol is vannak kulon csoportok. Szoval ha te neked kozepes a tudasod angolbol, akkor abba a csoportba fognak rakni, amelyik neked a legjobb. Nyilvan kell irnod egy szintfelmerot, de tenyleg a szintedhez meroen fognak beosztani. Media szaka jo, de a nem a legjobb. Kulon tanulunk gyakorlatot, filmmuveszetet, es filmelmeletet. Osszevagyunk vonva ezeken az orakon a masik osztalyal, szoval ilyen osszevisszasag van. Nincs tesitermunk:DDDD szovaljah. A tobbi tagozatrol nem tudok mondani semmit, de ha szeretned utana jarok. Konnyu bekerulni, de nagyon kell tanulni a human targyakat!:D szoval nekunk most evvegen toribol,matekbol,irodalombol,es nyelvtanbol evvegi vizsgat kell tennunk. Jah! Es negyedevente van ertekeles, es az elso bizit pl mi mar megkaptuk. En most fogok atjelentkezni masikba, mert amit megigertek, az nagyon nincs betartva. (Beszelek itt a tesiteremrol, havi 35-ert)
2017. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!A fiam a Berzébe jár. Kis, családias iskola, de nagyon szereti. nyek-es lett, tehát a nyelvi előkészítőbe (angol) jár idén, így a szakmai oldalát még nem nagyon látjuk át a sulinak. Amit látok én, mint szülő az az, hogy nagyon szeret odajárni, jó az osztályközösség (bár ugye ez nem kizárólag az iskolán múlik), nincsenek balhék. Kemény a nyelvtanulás úgy is, hogy nem az alapszintű csoportba került. Év elején kicsit nehezen rakták össze az órarendet (bár szerintem ez sok suliban így lehetett), de most már minden rendben van. Az igazgató nagyon rendes, szereti a diákokat és az a néhány tanár aki őket tanítja (angol, matek, kompetencia fejlesző órájuk van, orosz, francia és német, tesi - no ez egy kicsit problémás volt eddig tanárhiány miatt) tudomásom szerint normálisak. Rengeteg versenyen vesznek részt, több alkalommal kimagasló eredménnyel, a diákok magutól is beneveznek egy-egy megmérettetésre. Szóval összességében jó véleményem van róla, egyáltalán nem bántuk meg (így az első félév végére), hogy hozzájuk jutottunk be.
2017. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én Radnótis vagyok 3 éve és imádom, igaz,hogy borzasztóan sokat utazok miatta, de nem bántam meg! Fantasztikus lehetőségek vannak és hihetetlen családias az egész...Egy rossz szót nem tudok mondani, olyan érettségikkel kerülnek ki a diákok,hogy az valami hihetetlen, tavalyi évben minden összesített érettségi eredmény 4.5 felett volt.Nem túl egyszerű a bejutás, de pl a szóbeli csak a 8 (9) osztályoshoz kell, tehát 8. után csupán a felvételidet nézik, az eddigi jegyeidet, és íratnak egy szintfelmérőt angolból ami csak azt a célt szolgálja,hogy ha felvesznek a tanulókat ez alapján tudják angol csoportokra bontani, hatalmas szívvel tudom tényleg a Radnótit ajánlani, ha egy barátságos és normális közegre vágysz és komoly céljaid vannak továbbtanulás terén.
2018. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! A Radnótiban van 4 vagy 5 osztályos képzés? Vagy csak 8?
2018. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
8 osztályos és 5 osztályos (nyek-es) képzés van
2018. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszönöm!
2018. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!