Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BA-diploma-tanúsítvánnyal...

BA-diploma-tanúsítvánnyal lehet tanítani?

Figyelt kérdés

Nos, az én helyzetem a következő:


-Van egy magyar szakos tanári diplomám, egyetemi szintű, melyet még a régi (bologna előtti) rendszerben végeztem.


-Mellette van egy sima történelem BA-s diplomám.


Mindkettőről csak tanúsítványom van, mivel még nincs nyelvvizsgám.


Az lenne a kérdésem, hogy ezzel a történelem BA-val taníthatnék-e általános iskolában történelmet? A pedagógusi végzettségem megvan (igaz hogy magyarból és nem töriből).

Nemrég kaptam egy állásajánlatot, az iskola nyitott lenne a dologra, csak kérdés, hogy a Klik hogyan dönt.

Olyan emberek válaszát várnám, akik tisztában vannak a törvényi feltételekkel.


Előre is köszönöm!


2017. dec. 14. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs tanusítvány=gyakorlatilag nincs semmid.
2017. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint nincsen meg az okleveled=konkrétan semmid noncsen.
2017. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az igazgató azt mondta, hogy ír egy kérvényt a Klik-nek az ügy érdekében. Akkor szerinted semmi esélyem nincs?
2017. dec. 14. 21:28
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

Szerintem esélytelen. Még ha fizika-kémia tanár lennél, akkor talán, mert azokat lasszóval fogják, de a magyar-töri párosítás nem éppen hiányszakma.

Egyrészt drukkolok neked, másrészt kapsz egy virtuális tockost, hogy azt a qrwa közép cét nem bírod letenni.

2017. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégiscsak sikerült, felvettek. :-)
2017. dec. 29. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!