Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga hiányában a...

Bobcsike kérdése:

Nyelvvizsga hiányában a főiskolai diploma helyett "csak" tanúsítványom van. Taníthatok e tanúsítvánnyal általános iskolában?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2011. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem bizony. A tanusítvány még nem diploma, azt csak a nyelvvizsgával lehet megkapni. Úgyhogy hajrá nyelvtanulás!
2011. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kiállított tanúsítvány diplomás állás betöltésére nem jogosít! Magyarán olyan, mintha nem is lenne!
2011. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis mire odakerülsz, a diplomád sorszámát el fogja könyvelni a suli, és neked olyanod nincs még...
2011. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

de jó hogy nekem erre nem lesz gondom... a gimis évek alatt három nyelvből mentem vizsgázni és meg is lettek ( francia- közép, spanyol-közép, angol-felső)

abszolút nem értem azokat az egyetemistákat akik nyelvvizsga nélkül mentem egyetemre és azt sem tudom megérteni hogy miért nem a középiskolás évek alatt mentek el nyelvvizsgázni.... na mind1

2011. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*mentek
2011. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem. Gyakorlatilag... ha olyan szakos vagy, amiből épp hiány van, lehet hogy kellesz majd valahova.


Már csak azért, mert én is ismertem olyan embert, aki tanított, nyelvvizsga nélkül. A másik meg nappalin csinálta a mesterszakát, mellette gimiben tanított.


Az egy dolog, hogy papíron nem taníthatsz, sulitól, vezetéstől függ...

2011. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha lehúztál 3-4 évet, amik olyan vizsgákkal teltek, hogy visszasírtad az érettségit, akkor mi akadályoz téged abban, hogy középszintű nyelvvizsgát tegyél?


Nem, nem taníthatsz. Bár ez attól is függ mennyire vagytok puszipajtások az igazgatóval. Gyakorlatilag nincs diplomád. Ennyi.

2011. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"abszolút nem értem azokat az egyetemistákat akik nyelvvizsga nélkül mentem egyetemre és azt sem tudom megérteni hogy miért nem a középiskolás évek alatt mentek el nyelvvizsgázni.... na mind1"


Ezt én sem értem. Nekem az angol tanárom mondta is, hogy ha valaki továbbtanul az még középiskolában nyelvvizsgázzon mert utána nem lesz rá ideje.

2011. júl. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!