Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor nyílik meg a 2018-as...

Mikor nyílik meg a 2018-as felvételi? (felsőoktatás)

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még decemberben el szokott indulni a felvételi eljárás, de február közepéig tart jellemzően, szóval nem kell még tűkön ülnöd.
2017. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hanyadik ilyen kérdés ez itt. Úgy akartok egyetemre menni, hogy azt se tudjátok mi mikor van? Annyi energiátok nincsen, hogy önerőből utána nézettek? Nem is kell a google-t vagy a tanárt megkérdezned csak itt lejjebb görgetned két centit... Ez nagyon gáz.. Felvi.hu ott van minden dátum, minden infó és minden létező dolog minden magyarországi egyetemről és azok követelményeiről. Ugyenezen a portálon keresztül kell beadni majd a felvételit is (igen minden egyetemre, központi a felvételi kivétel a művészeti egyetemek ahol külön felvételirendszer van)

És ne gyere nekem majd azzal, hogy kerested neten de nem találtad mert annyit kéne beírni a keresőbe, hogy egyetemi felvételi...

2017. dec. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es, szerintem a kérdező (ahogy én is) már egy ideje nézegeti a felvi.hu-t, de csak annyit lát, hogy a keresztféléves felvételire lehet még csatolni fájlokat. Nem kell leharapni azonnal a fejét.


Én is úgy tudom, hogy december végén, de legkésőbb január elején fent lesz az új felvételi tájékoztató. A tavalyit lehet nézegetni, lehet valamihez viszonyítani, de én is várom már az újat, hátha változott valami.

2017. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy van ahogy a harmadik írta. Nem vagyok degenerált és tudom, hogy mit és hol találok, ha tovább tanulásomról van szó, de pl a felvin én csak annyit láttam, hogy a keresztféléves jelentkezés mikor van. Bocsánat, hogy megmertem kérdezni, hogy mikor nyitják meg szeptemberi szakokra a jelentkezést. ( Egyébként itt is utána néztem és senki nem tett fel mostanság ebben a témában kérdést ezért is mertem feltenni. )
2017. dec. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!