Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki matematika MA...

Jár valaki matematika MA képzésre? Melyik egyetemre érdemes menni? Olyat keresek, ahol jól tanítanak, nem csak aláznak? Aki tud konkrétumokat írjatok!

Figyelt kérdés

Régebben végeztem az alapszakot. Ez az érdeklődési köröm

ezért szeretnék ezen a vonalon tanulni. De sajnos az eddigi tapasztalataim nem az élmény alapú pedagógiához sorolhatók.



#Matematika MA #matematika egyetem
2017. dec. 19. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én még alkalmazott matematikusként végeztem még az osztatlan képzésben az ELTÉ-n.


Msc-n több szak közül választhatsz, lehetsz matematikus, tanár, alkalmazott matematikus, aktuárius és matematikai elemző, ami az ismeretterjesztő kódolt neve. Egyes szakokon szakirányt is választhatsz, de a régebbi sávos rendszernek is megvannak a lehetőségei. Élmény alapú pedagógiával legfeljebb tanárin találkozhatsz, de ott is csak úgy, hogy a te óráid lehessenek élmény alapúak.

2017. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Baluba ***** válasza:
ELTE alkalmazott matematika Msc-n jellemzően az órák nem kiemelkedően jók, de alázás, lekezelés, szivatás egyáltalán nem jellemző.
2017. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!