Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szülésznő képzés nem indul?

Szülésznő képzés nem indul?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés de egy ideje nézegetem a felvin hogy a szülésznő szakhoz milyen tantárgyakból kell érettségi meg ilyesmi. Most viszont pár hete semmit nem ir. Létezik hogy már nincs?

2017. dec. 23. 05:31
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mi az, hogy semmit nem ír? Van most is. Nem lehet, hogy a keresztféléves képzések között keresed?
2017. dec. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma jelent meg, eddig csak a keresztféléves volt kint. Kettőt kell választani: biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar nyelv és irodalom v. matematika v. ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy v. egy idegen nyelv szakmai előkészítő tárgy közül.
2017. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már mwg is találtam. Lehet buta kérdés de nem értem ezt a kettőt kell válsztani magyar nyelv és irodalom, angol, matek, alapból érettségi tantárgy. Akkor mi az hogy kettőt kell válsztani? Biológiáól gondolom muszály hogy az legyen a választottam. Előre is köszönöm
2017. dec. 24. 06:23
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem muszáj a biológia.
2017. dec. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? Hogy hogy?
2017. dec. 24. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát így, ahogy oda van írva.

A muszáj pontos j.

2017. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!