Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki annyira...

Van itt olyan, aki annyira utálja az egyetemet, hogy még vizsgázni se akar bemenni?

Figyelt kérdés

Utálok arra gondolni is, hogy 2 hét múlva, újra iskola.

A társaság is szar.


2017. dec. 24. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen :(
2017. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te mit csinálsz? Mert én már kihúztam 2 évet, nem akarom abbahagyni, de utálom, állandóan panaszkodok. Meg a szüleim is.
2017. dec. 24. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Gazdasági szakon vagyok 3 éve de utálom, és van még belőle kb 1-1,5 év, mert csúszkáltam a tárgyakkal.

Hogy érted, hogy a szüleid is?

2017. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csesztetnek állandóan, én a Corvinusra jàrok. A matekeg ilywn töltelék tárgyak meglettek, de a szakmaiakkal én is csúszok egy kicsit. De ez azért van, mert utálom, nem szeretem, meg otthon is piszkálnak miatta.
2017. dec. 24. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha pont a szakmai része nem megy az nagy baj.

Egyébként én is így voltam, csak nekem az összes szakmai megvolt amit fel tudtam venni, az általános alap tárgyak (matek, műábra stb) nem lettek meg, a végén már be se nagyon jártam. Elvesztegettem egy csomó időt, aztán átmentem másik egyetemre és könnyedén lediplomáztam, teli lelkesedéssel (annyira, hogy már a második diplomámat csinálom)

2017. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válts egyetemet vagy menj át levelezőre. Ha neked való, sikerül. Ha nem, legalább nem bánod egy életen át, hogy X évet elvesztegettél a semmire. Az évek nem jönnek vissza...
2017. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!