Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek vizsgán (egyetem) ha...

Matek vizsgán (egyetem) ha szar lesz az írásbeli muszáj bemenni a szóbelire?

Figyelt kérdés
tehát ha tegyük fel esélytelen hogy meglegyen. rögtön utána kezdődik?

2017. dec. 28. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan kéne tudnunk, hogy nektek milyen a matek számonkérésének a követelménye?


Nálunk évközbeni zh-k voltak, amiből lehetett megajánlott jegyet szerezni.

Ha valakinek nem sikerült, de volt aláírása akkor mehetett vizsgázni. Aminek nem volt szóbeli része.


Ha nálatok külön írásbeli vizsga és szóbeli vizsga is van(szóval a kettő valamilyen súlyozott átlaga adja meg), akkor sem kötelező semmi.

Szerinted ki mondhatja meg egy felnőtt embernek, hogy hova és mikor menjen?

Írásbelire sem kötelező, csak meglesz a következménye, hogy egyes.


Amúgy olyat még nem hallottam, hogy azonnal legyen írásbeli és utána szóbeli is.


Valami nagyon katyvaszos nálad.. az már biztos.

(Nem véletlenül egy zh az írásbeli, ami beszámít az egész jegybe?

Mert akkor először zh, utána felkell venni a szóbeli vizsgát, de már vizsgaidőszak van... szóval tényleg valami nem korrekt a történetben.

2017. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
100pont a max nekünk matekból, 40et lehetett félév közben összeszedni zh-kkal. az írásbeli vizsga 40pont, és 20 pont a szóbeli,ami akkor kell ha nincs meg a kettesed még (80/51 ugye) vagy javítani akarsz.csak tegyük fel úgy fogok állni hogy 20/18at kell összeszedjek szóbelin, ami nem lehetséges(nekem),akkor nem megyek be és kész? vagy valamilyen módon tudassam vele? prsze, van katyvasz, most kezdtem, és nem mondott senki semmit,hogy mi hogy működik itt,felvettem az írásbeli vizsgákat és ennyi
2017. dec. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!