Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnökin tényleg nagyon...

Gépészmérnökin tényleg nagyon sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés
Műszaki szakközépiskolába érettséigztem tavaly most technikusira járok. Egyetemre akartam menni jövőre,de kezdek elbizonytalanodni. Utána olvasgattam itt és kb mindenki azt íja,hogy alig van szabad ideje meg nagyon sok a beadandó is. Nekem meg nyelvet is eléggé kellene tanulnon mert kb semmi angol tudásom nincs és nagyon nehezen megy. Egyébként matekból középszinten 95pontosra érettségiztem, gépészetből 70% lett,de ugye nekünk volt először a kötelező szakmai érettségi és több dolog is volt benne amit nem is tanultunk ezért lett ilyen rossz.
2017. dec. 30. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz sokat kell tanulni de átlagos képességekkel is el lehet végezni
2017. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Retardáltságfüggő.
2017. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most vegeztem es egyalatan nem volt annyira veszes, mint amiket itt lehet olvasni rola. Nyilvan vannak zsufoltabb idoszakok, de mindig volt szabadidom edzeni, bulizni vagy barmi masra. A megertesre kell torekedni mar az elejen es szepen epitgetni a tudast. Ha valaki magolni akarja vegig, ugy tenyleg nehez lehet.
2017. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi a célod, hogy megkapd a papírt, és kettesekkel valahogy elvergődd magad a diplomáig, akkor nem olyan vészes, de ha tényleg valami tudást akarsz magadra szedni, és jó jegyeket szerezni, ahhoz sokat kell tanulni.
2017. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz, de ha okosabb vagy az átlagnál, valószínűleg meg fogod tudni csinálni.
2017. dec. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz, és pár fontosabb tárgyból elmész vmi felsőbb éveshez zh illetve vizsga felkészítésre akkor mennie kell a dolognak. Én is így csináltam anno a mérnöki képzésem elején.
2017. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!